معرفی تخصصی چسب دو طرفه 4965 تسا

معرفی تخصصی چسب دو طرفه 4965 تسا

چسب دوطرفه شیشه ای ۴۹۶۵ آلمانی اصلی ، یک نوار چسب دوطرفه شفاف که از یک لایه PET  که دو طرف آن با چسب اکریلیک بسیار قوی پوشانده شده است و توسط یک محافظ سیلیکونی به رنگ خردلی ساخته می شود .از فناوری چسبندگی این چسب دوطرفه که بر اساس فرمولاسیون خاص شرکت بزرگ تسا ثبت شده است محافظت می شود ، این تیم تسا تشکیل شده است از متخصصان منحصر بفرد بر روی پروزه کد ۴۹۶۵ کار می کنند .

این چسب دوطرفه در صنعت تعمیرات کاربرد بسیار فراوان و غیر قابل انکاری دارد ، مخصوصا در تعمیرات موبایل و …

توضیحات

فروش چسب دوطرفه تسا

چسب دوطرفه تسا یکی از پرفروش‌ترین چسب‌های دو طرفه در جهان است که در نوع خود بی رقیب است.

چسب دوطرفه تسا چیست؟

شیشه‌ای ۴۹۶۵ آلمانی اصلی، یک نوارچسب دوطرفه شفاف که از یک لایه PET که دو طرف آن با چسب آکریلیک بسیار قوی پوشانده شده است و توسط یک محافظ سیلیکونی به رنگ خردلی ساخته می‌شود.

فناوری چسب دوطرفه تسا

 چسب دوطرفه تسا که بر اساس فرمولاسیون خاص شرکت بزرگ تسا ثبت‌شده است محافظت می‌شود، این تیم تسا تشکیل‌شده است. از متخصصان منحصر به فرد بر روی پروژه کد ۴۹۶۵ کار می‌کنند.

این چسب دوطرفه در صنعت تعمیرات کاربرد بسیار فراوان و غیرقابل‌انکاری دارد، مخصوصاً در تعمیرات موبایل و … این نوار را می‌توان بلافاصله پس از چسباندن بر روی یک سطح استفاده کرد. یکی از مزایای انواع چسب دوطرفه و مخصوصاً چسب دوطرفه شیشه‌ای به این صورت هست که هیچ‌گونه کثیفی پس از استفاده از خود برجای نمی‌گذارند، سرع نصب می‌شوند، نیاز به زمان‌گیرش ندارند (آنی چسب) و کار نهایی بسیار تمیز می‌باشد. چسب دوطرفه تسا (اورجینال)

همچنین این چسب برای استفاده در فضاهای بیرونی نیز توصیه می‌شود و مناسب برای کاربردهایی است که نیاز به عملکردی مناسب در شرایط مقاومت کششی سنگین یا درجه حرارت نیاز است. ویژگی های اصلی چسب دوطرفه شیشه‌ای 4۹۶۵: پیوند بسیار بالا حتی روی سطوح سخت‌گیر قابلیت استفاده آنی پس از مونتاژ مناسب برای کاربردهای مهم و جاهایی که تحت تنش شدید و استرس زیاد و درجه حرارت لازم است کاربردهای اصلی چسب دوطرفه شیشه‌ای تسا: تعمیرات موبایل نصب قطعات پلاستیکی از جنس ABS نصب‌شده در صنایع خودروسازی نصب روی قطعات EPDM یا پلاستیکی برای خودچسب دار کردن آن‌ها قاب‌های تزئینی، نصب پروفیل در صنعت مبلمان سازی بسته‌بندی باتری لیتیومی، یون لیتیوم، صفحات لمسی، تاچ اسکرین در دستگاه‌های الکترونیکی مشخصات فنی چسب دوطرفه ۴۹۶۵: کشش طول در نقطه شکست: ۵۰% نوع چسب: آکریلیک اصلاح‌شده شفاف لایه محافظ: ورق سیلیکون خردلی‌رنگ مغذی (فیلم وسط): شفاف – دو طرف شیشه‌ای آن تی UV طول: ۳۵ متر قطر: ۲ سانت ضخامت: ۲۰۰ میکرون دمای حرارتی عملیاتی: ۱۰۰ درجه سانتی‌گراد دمای حرارتی کوتاه‌مدت: ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد مقاومت کششی: ۲۰ N/cm کاربردهای چسب دوطرفه شفاف ۴۹۶۵: درجاهایی که شفاف بودن و ضخامت کم و قدرت چسبندگی بسیار مهم است، چسب دوطرفه ۴۹۶۵ یکی از قوی‌ترین چسب‌های معرفی برای نیازهای مدنظر یکی از کاربردهای فراوان چسب دوطرفه شیشه‌ای ۴۹۶۵ در تعمیرات موبایل می‌باشد: چسباندن باتری، صفحات لمسی و ….. در صنعت نجاری و صنایع مبلمان سازی کاربرد بسیار زیادی دارد در صنایع خودروسازی سنگین یا افتر مارکت برای نصب آیینه‌های جانبی و دید عقب، نصب پنل ها به همدیگر در رویدادها و نمایشگاه‌ها برای نصب لوگو، علامت‌های اطلاعاتی و … که ضخامت چسب برای مهم هست و نیاز داریم تا چسب دوطرفه ما از دو طرف هنگام چسباندن معلوم نباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − ده =