در صورتی که قصد دارید تعداد بالایی چسب پلی اورتان خریداری کنید، ما آماده اعطای تخفیفات اختصاصی به شما هستیم. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر، خواهشمند است با واحد فروش ما  با شماره: 09001440999 ارتباط برقرار فرمایید.

هنگام خرید آنلاین، هزینه ارسال محصول به سراسر تهران به صورت اتوماتیک و بروز محاسبه شده و در فرآیند پرداخت به شما نمایش داده می‌شود. اما در صورتی که تمایل به خرید تلفنی داشته باشید، هزینه ارسال محصول توسط کارشناس فروش تعیین و قبل از تکمیل سفارش به اطلاع شما رسانده خواهد شد.

در خرید آنلاین، “هزینه ارسال به شهرستان” معمولاً بر عهده مشتری قرار دارد. پس از توافق اولیه برای هزینه ثابت ارسال به باربری تهران، محصولات چسبستان از طریق پیک موتوری یا خودرو به پایانه باربری یا مسافربری منتقل شده و رسید تحویل برای مشتری ارسال می‌گردد. تسویه حساب با باربری و دریافت محصول از شهر مقصد بر عهده خریدار است.

لطفا توجه داشته باشید که چسبستان به عنوان یک فروشگاه آنلاین معتبر، امکان پرداخت در محل را برای خریداران فراهم نمی‌کند. تعهدات و نماد اعتمادی که دارا می‌باشد، گواهی بر نظم و اطمینان فراهم‌شده برای مشتریان است. به علاوه، هزینه ارسال به سراسر تهران و شهرستان به صورت شفاف قبل از خرید محاسبه شده، و این نشان از سیاست‌های روشن و مشتری‌مدار چسبستان دارد.

هنگامی که در چسبستان اقدام به خرید می‌کنید، نه تنها نگرانی از بابت اصالت و کیفیت محصولات خود را به کنار می‌گذارید، بلکه با خیال راحت از ضمانت محصولات برخوردار هستید. این اطمینان، نتیجه‌ی تعهد چسبستان به فروش کالاهای اورجینال و با کیفیت مطلوب است که هیچ‌گاه با معضل تاریخ گذشتگی مواجه نیستند.