چسب سنگ چیست و چه ویژگی دارد

معرفی ویژگی ها و مشخصات چسب سنگ با کیفیت

انواع چسب سنگ چه مشخصاتی دارند

انواع چسب سنگ دو جزئی هستند و بر پایه رزین‌های اپوکسی تولید می‌شوند، چسب سنگ در کار ساختمان‌سازی کاربرد بسیار زیادی دارد. از چسب سنگ برای چسباندن قطعات آهن‌ تا ساخت نما و استفاده در جهت نصب انواع مختلف سنگ، قطعات سرامیک و سیمان‌های پیش‌ساخته و موارد مشابه دیگر استفاده می‌شود، چسب‌های دو جزئی در چند ثانیه خشک‌شده و اتصالی کامل و سخت بین قطعات ایجاد می‌کند این نوع چسب از نظر مقاومت و پایداری در برابر چسب‌های پلی‌استر به‌مراتب بیشتر است.

مقاومت انواع چسب سنگ اپوکسی

انواع چسب سنگ اپوکسی از مقاومت بالایی در برابر هر نوع آب و هوایی دارند و در برابر هر یک از مواد و حلال‌ها مانند نفت و گاز، روغن‌ها مقاومت بسیار خوبی دارند و دچار خوردگی نمی‌شوند، استقامت چسب سنگ در دمای بالای 60- درجه و حتی نقطه زیر صفر هم سازگار است و مقاومت خود را حفظ می کند. هنگام خرید این نوع محصولات بهتر است محصولاتی را تهیه نمایید که برند شناخته‌شده داشته باشد تا از کیفیت بالای آن در کار اطمینان داشته باشیم.

کاربردهای چسب سنگ اپوکسی دو جزئی

کاربردهای چسب سنگ در چسباندن قطعات فولاد به بتن اتصال کاشی و سرامیک، اتصال دو قطعه بتنی به هم پر کردن منافذ باز و روزنه‌های قطعات، قابلیت چسباندن سطوح فایبرگلاس، و چسباندن انواع مختلف سنگ‌ها است.

مقاومت بالای چسب باعث شده که در برابر هر نوع عواملی کیفیت خود را حفظ نماید، از ویژگی‌های آنها می‌توان به عدم‌تغییر حجم آنها اشاره نمود،  قابلیت‌های این چسب باعث شده که در صنایع مختلفی از آن استفاده شود، یکی دیگر از این قابلیت‌ها تراش خوردن و سمباده خوری آنها است که می‌توان قسمت اضافه را از روی سطح جدا نمود و در صورت تمایل می‌توان آنها را قبل از مصرف بارنگ دلخواه ترکیب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هشت =