Search
Close this search box.

شستشوی نمای ساختمان با استفاده از طناب

شستشوی نمای ساختمان و انواع مختلف آن

شستشوی نمای ساختمان یا همان نماشویی جزو آن دسته از خدماتی است که ما برای نگهداری و زیباسازی ساختمانمان به آن نیاز داریم، اما چند روش برای شستشو نما وجود دارد؟ آیا برای شستن نما محدودیت وجود دارد؟ بهترین نوع نماشویی چیست؟ قیمت نماشویی چگونه محاسبه می‌شود و از کجا باید استعلام قیمت دریافت کنیم؟ پاسخ به تمام این سؤالات و فراتر از آنها را در این بخش با جزئیات کامل خواهید خواند.

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان
نماشویی ساختمان و انواع مختلف آن

نماشویی ساختمان در مناطق مختلف جغرافیای یا یکدیگر متفاوت هستند و علت تأثیرگذاری آن نیز در شرایط آب و هوایی و قرار داشتن ساختمان در محیط آلوده شهری و گردوغبار و همچنین میزان رطوبت و خشکی، گرما و سرمای هوا است.

شستشوی نمای ساختمان چند روش دارد

نماشویی ساختمان نزدیک به ۱۱ روش دارد که در ادامه به تمام موارد اشاره خواهیم کرد، نمای ساختمان‌ها از انواع مختلف مصالح و متریال ساخته‌شده‌اند و با طراحی‌های مختلف و در موقعیت‌های مکانی گوناگونی قابل قرار دارند. و طبیعی است که با یک روش نماشویی نتوان به بهترین کیفیت ممکن شستشو نما دست پیدا کنیم. گاها استفاده از برخی از روش‌های شستن نما برای بعضی از سطوح نمای ساختمان غیرمجاز بوده و می‌تواند آسیب‌های جدی به سطح نما وارد نماید لذا آگاهی از نوع سطوح و روش نماشویی پایه اصلی تشخیص روش شستشو نما است.

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان

قبل از شروع به توضیحات جامع و کامل در خصوص انواع روش‌های نماشویی و شستشوی نمای ساختمان و برج‌های مرتفع نیاز میدانیم چند نمونه از شرکت‌ها و گروه‌هایی اجرایی که به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی این نوع خدمات و سایر خدمات در ارتفاع را به‌صورت تضمینی و با بهترین کیفیت ارائه می‌دهند را به شما معرفی نماییم، تا در صورت تمایل و نیاز به این نوع خدمات از آن‌ها نیز خدمات خود را استعلام نمایید.

تفاوت واگذاری شستشوی نمای ساختمان به شرکت واجد شرایط

چرا همکاری با شرکتی که تخصصا شستشوی نمای ساختمان را انجام میدهد در دریافت خدمات نماشویی با سایر اشخاص حقیقی فرق دارد، سوال این است که ما برای دریافن خدمات شستشوی نما بهتر است همکاری با اشخاص حقوق و یا اشخاص حقیقی داشته باشیم؟

ازنظر حق انتخاب قطعاً این حق شما است که بر اساس معیارهای شخصی گروهی و سازمانی خود انتخاب نمایید که با یک شخص حقیقی و یا یک شرکت نماشویی همکاری و قرارداد منعقد نمایید. به دلیل پر ریسک بودن این نوع خدمت بهتر هست، که اطلاعات بیشتری در خصوص تفاوت‌ها و معایب هر دو مورداشاره شده قبل از انتخاب و هر اقدامی کسب نماییم.

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان

ما برای دریافت خدمات نماشویی ساختمان، به‌عنوان کارفرما که نیاز به انتخاب پیمانکار چه در قالب اشخاص حقیقی و یا حقوقی داریم. نمی‌توان پیشنهاد داد که شما بهتر است شرکت و یا شخص را برای واگذاری خدماتتان انتخاب نمایید چون این برای کارفرمایان و دریافت‌کنندگان خدمات، یک انتخاب فردی، گروهی و سازمانی است که می‌تواند معیارها و واجد شرایط بودن پیمانکاران از جانب هرکدام با یکدیگر کاملاً متفاوت باشد و ما نیز به انتخاب ایشان احترام می‌گذاریم. اما چند نکته بااهمیت وجود دارد که دانستن آن قبل از انتخاب بدون ضرر است، با توجه به اینکه این‌گونه خدمات دارای ریسک زیادی است تنها راهکار برای کاهش چشمگیر این ریسک بهره‌گیری از افراد متخصص و تجهیزات کاربردی و استاندارد و اجرای علمی و فنی دقیق آن مطابق با استانداردهای بین‌المللی مانند (irata) است.

بیمه نامه معتبر خدمات نماشویی و شستشو نمای ساختمان

بیمه‌نامه معتبر برای خدمات نماشویی ساختمان بسیار مهم است و پیمانکار منتخب شما باید به شما ارائه نماید، ما باید توجه داشته باشیم که بیمه می‌بایستی ساختمان، کارکنان و کارگران پیمانکار، و اشخاص ثالث را به‌صورت جامع خسارت‌های جانی و مالی را تحت پوشش قرار دهد. مشکلی که با واگذاری پروژه به شخص وجود دارد و بیشتر در شرکت‌های نماشویی وجود ندارد این است که شخصی که با شما قرارداد بسته خود برای انجام آن اقدام می‌نماید و در صورت حادثه و فوت شخصی که با شما قرارداد بسته در ساختمان شما دچار مشکل شده و این موضوع شمارا می‌تواند دچار چالش نماید. درصورتی‌که در شرکت‌ها پرسنل اجرایی آن مجموعه‌ها تحت مدیریت و کاملاً استاندارد خدمات را به شما ارائه می‌دهند و در صورت بروز سانحه و حتی کیفیت خدمات و رفتار پرسنل خود قانونی مسئول و پاسخگو هستند. درصورتی‌که اسرار به واگذاری خدمات به اشخاص دارید به این نکته توجه نمایید که ضمن عقد قرارداد معتبر و دریافت بیمه‌نامه‌ها فرد امضاکننده قرارداد خود برای اجرای کار اقدام ننماید و فقط به‌عنوان ناظر و مدیر اجرای پروژه در محل حضورداشته باشد و عوامل و همکاران دیگرش عملیات نماشویی را انجام دهند.

شرکت نماشویی ساختمان و خدمات دیگر تصاویر مرتبط با تیم اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =